Anna Mjörnvik

Projektledare Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 74
Mob: +46 706 31 38 1
Email: anna.mjornvik@goteborg.com

Daina Sakars

Projektkoordinator Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 31 368 42 64
Email: daina.sakars@goteborg.com

Linn Enckell

Kommunikationsansvarig Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 704 56 23 44
Email: linn.enckell@goteborg.com

Jane Johnzon Olausson

Konceptutvecklare Göteborg Kulturkalas

Tel: +46 72 255 75 60
Email: jane.johnzon@goteborg.com

Daniel Johansson

Producent Göteborg Kulturkalas

Email: daniel.johansson@goteborg.com

Jennifer Karlsson &
Vanessa Labañino

Producenter/Projektledare
Slottsskogen Göteborg Kulturkalas

Email: slottsskogen@goteborg.com

Malin Fallgren

Evenemangskommunikatör Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 737 13 80 23
Email: malin.fallgren@goteborg.com

Anna Franséhn

Producent/projektledare Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 737 09 06 18
Email: anna.fransehn@goteborg.com

Ramin Amiri

Säkerhetsansvarig Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 722 00 00 59
Email: ramin.amiri@vaktcentralen.se

Martin Blomberg

Infrastruktur Göteborgs Kulturkalas

Tel: +46 739 53 59 60
Email: martin.blomberg@goteborg.com